| Year | 2022 |
|---|---|
| Make | Jayco |
| Brand | Jayco |
| Type | Fifth Wheel |
| VIN | 1UJCJ0BT0N1WK0737 |
| Stock ID | 11301A |
| Condition | Used Sold |
| UVW | 10,905 lbs |
| Dry Hitch | 2,095 lbs |
| CCC | 2,090 lbs |
| GVWR | 12,995 lbs |
| Length (ft,in) | 36'' 3" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 12'' 10" |
| Tanks (gal) | F:81.00 G:87.00 B:50.00 |
| Awnings (ft) | 1:17.00 2:10.00 3:0.00 |
| Sleeps | 4 |
| Slides | 3 |
This is a USED 2022 Jayco Eagle 317RLOK Fifth Wheel on the lot at Greeneway RV Sales & Service.
If interested please call us at 715-325-5170, scan the QR code below or visit:www.greenewayrv.com/display?id=99267
Options may vary from description listed. Refer to the MSRP form on new units for exact options. The advertised price does not include sales tax, title, registration, or other service fees.