| Year | 2022 |
|---|---|
| Make | Rockwood |
| Brand | Rockwood |
| Manu | Forest River |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 5ZT2RSDC7N3021642 |
| Stock ID | 11350A |
| Condition | Used Sold |
| UVW | 2,608 lbs |
| Dry Hitch | 374 lbs |
| CCC | 1,266 lbs |
| Length (ft,in) | 16'' 4" |
| Width (ft,in) | 7'' |
| Height (ft,in) | 10'' 3" |
| Tanks (gal) | F:31.00 G:12.00 B:12.00 |
| Awnings (ft) | 1:10.00 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 2 |
This is a USED 2022 Rockwood Geo Pro 15TB Travel Trailer on the lot at Greeneway RV Sales & Service.
If interested please call us at 715-325-5170, scan the QR code below or visit:www.greenewayrv.com/display?id=98482
Options may vary from description listed. Refer to the MSRP form on new units for exact options. The advertised price does not include sales tax, title, registration, or other service fees.