| Year | 2022 |
|---|---|
| Make | Jayco |
| Brand | Jayco |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 1UJBJ0BT3N1TR0834 |
| Stock ID | 11300A |
| Condition | Used Sold |
| UVW | 7,915 lbs |
| Dry Hitch | 890 lbs |
| CCC | 2,335 lbs |
| GVWR | 10,250 lbs |
| Length (ft,in) | 36'' 4" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 11'' 2" |
| Tanks (gal) | F:80.00 G:41.00 B:39.00 |
| Awnings (ft) | 1:18.00 2:0.00 3:0.00 |
| Bunks | Yes |
| Sleeps | 10 |
| Slides | 2 |
This is a USED 2022 Jayco Jay Flight 32BHDS Travel Trailer on the lot at Greeneway RV Sales & Service.
If interested please call us at 715-325-5170, scan the QR code below or visit:www.greenewayrv.com/display?id=97124
Options may vary from description listed. Refer to the MSRP form on new units for exact options. The advertised price does not include sales tax, title, registration, or other service fees.