| Year | 2023 |
|---|---|
| Make | Grand Design |
| Brand | Grand Design |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 573TE2523P3432376 |
| Stock ID | 11297A |
| Condition | Used Sold |
| UVW | 4,698 lbs |
| Dry Hitch | 456 lbs |
| GVWR | 6,395 lbs |
| Length (ft,in) | 24'' 11" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 10'' 10" |
| Tanks (gal) | F:43.00 G:45.00 B:37.00 |
| Awnings (ft) | 1:15.00 2:0.00 3:0.00 |
| Bunks | Yes |
| Sleeps | 8 |
This is a USED 2023 Grand Design Imagine XLS 21BHE Travel Trailer on the lot at Greeneway RV Sales & Service.
If interested please call us at 715-325-5170, scan the QR code below or visit:www.greenewayrv.com/display?id=96485
Options may vary from description listed. Refer to the MSRP form on new units for exact options. The advertised price does not include sales tax, title, registration, or other service fees.