| Year | 2024 |
|---|---|
| Make | Grand Design |
| Brand | Grand Design |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 573TT332XR8831323 |
| Stock ID | 11132 |
| Condition | New Sold |
| UVW | 6,716 lbs |
| Dry Hitch | 694 lbs |
| GVWR | 7,995 lbs |
| Length (ft,in) | 32'' 9" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 11'' |
| Tanks (gal) | F:56.00 G:78.00 B:39.00 |
| Awnings (ft) | 1:16.00 2:0.00 3:0.00 |
| Bunks | Yes |
| Sleeps | 8 |
| Slides | 1 |