| Year | 2024 |
|---|---|
| Make | Flagstaff |
| Brand | Flagstaff |
| Manu | Forest River |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 4X4TFLX23RD457986 |
| Stock ID | 11044 |
| Condition | New Sold |
| UVW | 5,132 lbs |
| Dry Hitch | 634 lbs |
| CCC | 1,662 lbs |
| Length (ft,in) | 23'' 10" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 10'' 11" |
| Tanks (gal) | F:54.00 G:30.00 B:30.00 |
| Awnings (ft) | 1:15.00 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 2 |
| Slides | 1 |
This is a NEW 2024 Flagstaff Micro Lite 22FBS Travel Trailer on the lot at Greeneway RV Sales & Service.
If interested please call us at 715-325-5170, scan the QR code below or visit:www.greenewayrv.com/display?id=84273
Options may vary from description listed. Refer to the MSRP form on new units for exact options. The advertised price does not include sales tax, title, registration, or other service fees.