| Year | 2024 |
|---|---|
| Make | Flagstaff |
| Brand | Flagstaff |
| Manu | Forest River |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 4X4TFLW26RD457305 |
| Stock ID | 11001 |
| Condition | New Sold |
| UVW | 4,493 lbs |
| Dry Hitch | 557 lbs |
| CCC | 1,344 lbs |
| Length (ft,in) | 22'' 4" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 10'' 3" |
| Tanks (gal) | F:54.00 G:30.00 B:30.00 |
| Awnings (ft) | 1:14.00 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 3 |
| Slides | 1 |
This is a NEW 2024 Flagstaff Micro Lite 21FBRS Travel Trailer on the lot at Greeneway RV Sales & Service.
If interested please call us at 715-325-5170, scan the QR code below or visit:www.greenewayrv.com/display?id=63281
Options may vary from description listed. Refer to the MSRP form on new units for exact options. The advertised price does not include sales tax, title, registration, or other service fees.