| Year | 2024 |
|---|---|
| Make | Grand Design |
| Brand | Grand Design |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 573TR3425R3348199 |
| Stock ID | 10999 |
| Condition | New Sold |
| UVW | 8,238 lbs |
| Dry Hitch | 882 lbs |
| GVWR | 9,995 lbs |
| Length (ft,in) | 33'' 11" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 11'' 11" |
| Tanks (gal) | F:54.00 G:86.00 B:43.00 |
| Awnings (ft) | 1:21.00 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 4 |
| Slides | 2 |