| Year | 2021 |
|---|---|
| Make | Palomino |
| Brand | Palomino |
| Subsidiary Of | Forest River |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 4X4TPAZ28MN055429 |
| Stock ID | 10796A |
| Condition | Used Sold |
| UVW | 5,533 lbs |
| Dry Hitch | 570 lbs |
| CCC | 1,587 lbs |
| GVWR | 7,120 lbs |
| Length (ft,in) | 28'' 11" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 11'' 1" |
| Tanks (gal) | F:44.00 G:60.00 B:30.00 |
| Awnings (ft) | 1:21.00 2:0.00 3:0.00 |
| Bunks | Yes |
| Sleeps | 8 |
This is a USED 2021 Palomino SolAire Ultra Lite 243BHS Travel Trailer on the lot at Greeneway RV Sales & Service.
If interested please call us at 715-325-5170, scan the QR code below or visit:www.greenewayrv.com/display?id=60950
Options may vary from description listed. Refer to the MSRP form on new units for exact options. The advertised price does not include sales tax, title, registration, or other service fees.