| Year | 2023 |
|---|---|
| Make | Flagstaff |
| Brand | Flagstaff |
| Manu | Forest River |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 5ZT2FSJC2P3029518 |
| Stock ID | 10883 |
| Condition | New Sold |
| UVW | 3,547 lbs |
| Dry Hitch | 495 lbs |
| CCC | 948 lbs |
| Length (ft,in) | 21'' 2" |
| Width (ft,in) | 7'' |
| Height (ft,in) | 10'' |
| Tanks (gal) | F:31.00 G:27.00 B:27.00 |
| Awnings (ft) | 1:14.00 2:0.00 3:0.00 |
| Bunks | Yes |
| Sleeps | 6 |
| Slides | 1 |