| Year | 2023 |
|---|---|
| Make | Grand Design |
| Brand | Grand Design |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 573TT3622P8825959 |
| Stock ID | 10809 |
| Condition | New Sold |
| UVW | 7,190 lbs |
| Dry Hitch | 749 lbs |
| GVWR | 8,995 lbs |
| Length (ft,in) | 35'' 11" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 11'' 1" |
| Tanks (gal) | F:62.00 G:78.00 B:39.00 |
| Awnings (ft) | 1:20.00 2:0.00 3:0.00 |
| Bunks | Yes |
| Sleeps | 10 |
| Slides | 1 |