| Year | 2026 |
|---|---|
| Make | Flagstaff |
| Brand | Flagstaff |
| Manu | Forest River |
| Type | Travel Trailer |
| Stock ID | 11601 |
| Condition | New Sale Pending |
| UVW | 5,594 lbs |
| Dry Hitch | 580 lbs |
| CCC | 1,986 lbs |
| Length (ft,in) | 25'' 10" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 10'' 11" |
| Tanks (gal) | F:54.00 G:29.00 B:29.00 |
| Awnings (ft) | 1:18.00 2:0.00 3:0.00 |
| Bunks | Yes |
| Sleeps | 8 |
| Slides | 1 |