| Year | 2026 |
|---|---|
| Make | Flagstaff |
| Brand | Flagstaff |
| Manu | Forest River |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 5ZT2FSJC4T3039073 |
| Stock ID | 11497 |
| Condition | New In Stock |
| UVW | 3,602 lbs |
| Dry Hitch | 500 lbs |
| CCC | 898 lbs |
| Length (ft,in) | 20'' 2" |
| Width (ft,in) | 7'' |
| Height (ft,in) | 10'' 1" |
| Tanks (gal) | F:31.00 G:27.00 B:27.00 |
| Awnings (ft) | 1:14.00 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 4 |
| Slides | 1 |
This is a NEW 2026 Flagstaff E-Pro 19FDS Travel Trailer on the lot at Greeneway RV Sales & Service.
If interested please call us at 715-325-5170, scan the QR code below or visit:www.greenewayrv.com/display?id=102068
Options may vary from description listed. Refer to the MSRP form on new units for exact options. The advertised price does not include sales tax, title, registration, or other service fees.