| Year | 2023 |
|---|---|
| Make | Grand Design |
| Brand | Grand Design |
| Type | Fifth Wheel |
| VIN | 573FS422XPAA13235 |
| Stock ID | 11449U |
| Condition | Used Sold |
| UVW | 13,950 lbs |
| Dry Hitch | 2,800 lbs |
| GVWR | 16,800 lbs |
| Length (ft,in) | 41'' 4" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 13'' 5" |
| Tanks (gal) | F:93.00 G:106.00 B:106.00 |
| Awnings (ft) | 1:10.00 2:14.00 3:0.00 |
| Sleeps | 4 |
| Slides | 4 |
This is a USED 2023 Grand Design Solitude 373FB Fifth Wheel on the lot at Greeneway RV Sales & Service.
If interested please call us at 715-325-5170, scan the QR code below or visit:www.greenewayrv.com/display?id=100569
Options may vary from description listed. Refer to the MSRP form on new units for exact options. The advertised price does not include sales tax, title, registration, or other service fees.